Jams & Jellies

According to Alabama Cottage Food Law jams and jellies may not be sold online. Payment must be made in person. Placing jams or jellies in your cart is an agreement to pay upon delivery. Cost is as follows: 4 ounce jar – $6, 8 ounce jar $9, 16 ounce jar $12.

Showing all 4 results